Bine ai venit pe forumurile MuLow.

Pentru a vedea tot ce te intereseaza te rugam sa te inregistrezi!
Bine ai venit pe forumurile MuLow.

Pentru a vedea tot ce te intereseaza te rugam sa te inregistrezi!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
BINE ATI VENIT pe forumurile MuLow Season 3 Episode 1

 

 pk arena pinguinul

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Alexutu
Golden
Golden
Alexutu


Mesaje : 317
Zen : 4190
LVL : 23
Data de inscriere : 23/01/2014
Varsta : 35
Localitate : Brasov

pk arena pinguinul Empty
MesajSubiect: pk arena pinguinul   pk arena pinguinul Icon_minitimeMier Feb 26, 2014 5:16 pm



pk arena pinguinul 5vyueu

pk arena pinguinul 2z4wi93


Ultima editare efectuata de catre Alexutu in Joi Feb 27, 2014 2:50 am, editata de 1 ori
Sus In jos
pinguinu
Goblin
Goblin



Mesaje : 9
Zen : 3750
LVL : 0
Data de inscriere : 20/02/2014
Varsta : 35
Localitate : Colentina

pk arena pinguinul Empty
MesajSubiect: Re: pk arena pinguinul   pk arena pinguinul Icon_minitimeMier Feb 26, 2014 5:53 pm

Nu te potolesti mah cu magariile astea  vi si incerci sa faci pk dupa incerci sa faci preloare, il scoti pe nice din spot!! Iar acum vi si te plangi ca iti dau PK?? Admin fa ceva cu asemenea playeri care fac antijoc !! Daca nu spune-ne sa stim ce avem de facut ne cautam un alt sv unde sa jucam linistiti fara ca acest copil obraznic sa ne terorizeze cu prelori si pk si chestii de genu !!! Nu se poate accepta asa ceva pe un sv care se respecta si sa adminta comportamentul unui player care face sabotaj altor playeri!! Ori jucam ori facem misto unii de alti !! am si poze la ce a postat Alexutzu!! Problema este ca nu am reusit sa  rezolv cu rezolutia se vede foarte mic o incerc sa rezolv maine si o postez cu siguranta, dovada la acest subiect!!! Nu lua inca masuri doar dupa aceste printuri pt ca nu e ceea ce pare, o sa vin cu printuri maine cu ora cu tot si alte print-uri cand ne injura pe post si ne jigneste am si eu printu si dNice o sa rezolvam maine si treaba asta!
Sus In jos
Alexutu
Golden
Golden
Alexutu


Mesaje : 317
Zen : 4190
LVL : 23
Data de inscriere : 23/01/2014
Varsta : 35
Localitate : Brasov

pk arena pinguinul Empty
MesajSubiect: Re: pk arena pinguinul   pk arena pinguinul Icon_minitimeMier Feb 26, 2014 6:17 pm

frate accepta , ai incalcat regulamentu

asta am patit si eu de am luat ban Smile

pe sm am 0 rr , nu prea am cum sa fac pk
Sus In jos
pinguinu
Goblin
Goblin



Mesaje : 9
Zen : 3750
LVL : 0
Data de inscriere : 20/02/2014
Varsta : 35
Localitate : Colentina

pk arena pinguinul Empty
MesajSubiect: Re: pk arena pinguinul   pk arena pinguinul Icon_minitimeMier Feb 26, 2014 6:24 pm

Nu conteaza cate rr ai, asta nu pricepi tu daca puteai dadeai Pk asta ai incercat sa faci!!! conteaza ca tu te oftici si faci antijoc si sabotezi lumea de pe sv. Tu daca nu ai rr si nu poti da pk asta nu inseamna ca tu poti sa faci preluare si sa strici buna dispozitie a jucatoriilor ! Tu ne fortezi sa iti dam pk dupa ce tu vi si dai in noi dar nu poti face pk ca nu ai rr pe caracteru tau!
Sus In jos
Alexutu
Golden
Golden
Alexutu


Mesaje : 317
Zen : 4190
LVL : 23
Data de inscriere : 23/01/2014
Varsta : 35
Localitate : Brasov

pk arena pinguinul Empty
MesajSubiect: Re: pk arena pinguinul   pk arena pinguinul Icon_minitimeMier Feb 26, 2014 6:44 pm

https://lowmu.forumgratuit.ro/t202-pk-alexutu

uite pentru ce am luat ban , accepta

sa nu mai pun printurile cu preluare si ks , ca iei mai mult
Sus In jos
WooZ
VIP
VIP
WooZ


Mesaje : 33
Zen : 3802
LVL : 0
Data de inscriere : 06/02/2014
Varsta : 29
Localitate : Bucuresti

pk arena pinguinul Empty
MesajSubiect: Re: pk arena pinguinul   pk arena pinguinul Icon_minitimeMier Feb 26, 2014 8:14 pm

deci fafnire dao in mama masii de treaba 4 X post de pk ?Deci AST ESTE VANATOARE si astept sa vad ce masuri iei. daca io am prin print cand fiinta asta face PK acum el vine cu sm non rr sa faca PK? Deci asta e o vanatoare in ultimu hal si asa ajungi la20-19 playeri on iara de la copilu asta... in fine abia astept sa vad ce masuri iei.
Sus In jos
dniceL
Mystical Soldier
Mystical Soldier
dniceL


Mesaje : 206
Zen : 4117
LVL : 103
Data de inscriere : 24/01/2014
Varsta : 31
Localitate : Voluntari

pk arena pinguinul Empty
MesajSubiect: Re: pk arena pinguinul   pk arena pinguinul Icon_minitimeMier Feb 26, 2014 8:28 pm

Nu este nevoie sa aduci nici un print pinguinuinul.
Alexutzu te-ai autopostat.
Uitativa ca bk meu era pe spot,si uitativa unde la mutat Alexutzu.
Deci el asta a facut toata noaptea,ne-a mutat de pe spoturi,va rog sa luati masuri.
A venit si ne-a provocat sa ii dam pk,ne-a injurat,ne-a mutat de pe spoturi.
Sus In jos
WooZ
VIP
VIP
WooZ


Mesaje : 33
Zen : 3802
LVL : 0
Data de inscriere : 06/02/2014
Varsta : 29
Localitate : Bucuresti

pk arena pinguinul Empty
MesajSubiect: Re: pk arena pinguinul   pk arena pinguinul Icon_minitimeMier Feb 26, 2014 8:30 pm

https://2img.net/r/ihimg/a/img843/2531/q5zh.jpg
https://2img.net/r/ihimg/a/img819/3875/k8tp.jpg
deci fafniree ata e VANATOARE sa se ia masuri ... nu din cauza la fiinta asta se nu te zoci linistit
uite aici ia poza asta si poti sa ii dai zOOM cu  ce te uiti la ea ( inafara de PAINt Smile))))
http://www.girlshare.ro/33328762.5
si in primul print se vede CLAR ca Alexutu a atacat primu DECI VANATOARE!
Sus In jos
pinguinu
Goblin
Goblin



Mesaje : 9
Zen : 3750
LVL : 0
Data de inscriere : 20/02/2014
Varsta : 35
Localitate : Colentina

pk arena pinguinul Empty
MesajSubiect: Re: pk arena pinguinul   pk arena pinguinul Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 1:32 am

Razvan sau Fanir sau care e owner, frate fa ceva mancatias cu omu asta si redul la tacere, nu e normal ca 1 singur player sa aibe atatea reclamti de la un guild intreg si nu numai ca Alexutu ii terorizeaza si nu ii lasa sa isi vada de treaba lor! A devenit sv si forumu un fel de cacncan de certuri e normal asa ceva sa fie numai si numai cearta pe sv de dimineata pana seara ca Alexutu vine si nu ne lasa la spoturi ne injura ne muta si tot el posteaza plangeri cum de admite-ti asa ceva???!! Este SV de MU sau loc unde ne facem nervi si ne injuram?? Din cate am vazut in alte postari omu sufera ca suna el pe nu stiu ce admin si rezolva el trebuir!! Daca e vb de asa ceva de prietenii si tovarasii spune-ti ca nu mai intru pe sv atat eu cat si tovarasii mei mergem si ne gasim alt sv unde sa jucam linistiti!! Dar ia in considerare un lucru daca iti spune 1-2 playeri ca cineva le face antijoc mai e cum mai e dar cand se plang 10 playeri zi de zi ca Alexutu are probleme mentale sau are doar 12 ani si doar atat il duce capu sa faca, ia frate masuri ca nu suntem noi toti nebuni si avem ceva cu el sau cu alti, la asta trebuie sa te gandesti!!! Vrei sa se duca dracu sv din cauza la unu singur sa plece lume din cauza la unu?? Nu e posibil asa ceva, ori jucam ori facem misto unu de altu !!!
Sus In jos
dniceL
Mystical Soldier
Mystical Soldier
dniceL


Mesaje : 206
Zen : 4117
LVL : 103
Data de inscriere : 24/01/2014
Varsta : 31
Localitate : Voluntari

pk arena pinguinul Empty
MesajSubiect: Re: pk arena pinguinul   pk arena pinguinul Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 1:38 am

GG Pinguinule,se vede clar in printurile alea,cum Alexutu ma muta de pe spot.
Sus In jos
pinguinu
Goblin
Goblin



Mesaje : 9
Zen : 3750
LVL : 0
Data de inscriere : 20/02/2014
Varsta : 35
Localitate : Colentina

pk arena pinguinul Empty
MesajSubiect: Re: pk arena pinguinul   pk arena pinguinul Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 2:13 am

Mai am daca mai e nevoie in total 12-13 print, am pus aiic doar o chestie mica in altele se vede clar cum incearca sa faca PK! Dar le pun, daca mai este nevoie de alte dovezi concrete!
Sus In jos
dniceL
Mystical Soldier
Mystical Soldier
dniceL


Mesaje : 206
Zen : 4117
LVL : 103
Data de inscriere : 24/01/2014
Varsta : 31
Localitate : Voluntari

pk arena pinguinul Empty
MesajSubiect: Re: pk arena pinguinul   pk arena pinguinul Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 2:32 am

Nu e nevoie sa mai postezi nimic.
Sa autopostat,el chiar nu gandeste cand face ceva.
Se vede clar in printurile lui,la minutul 12 bk dNice era pe spot,si la minutul 14 era mutat de catre Alexutu.
Sus In jos
Alexutu
Golden
Golden
Alexutu


Mesaje : 317
Zen : 4190
LVL : 23
Data de inscriere : 23/01/2014
Varsta : 35
Localitate : Brasov

pk arena pinguinul Empty
MesajSubiect: Re: pk arena pinguinul   pk arena pinguinul Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 2:49 am

asta e ma , eu imi accept banul pe dw , ca team mutat , dar acceptativa si voi banurile
Sus In jos
dniceL
Mystical Soldier
Mystical Soldier
dniceL


Mesaje : 206
Zen : 4117
LVL : 103
Data de inscriere : 24/01/2014
Varsta : 31
Localitate : Voluntari

pk arena pinguinul Empty
MesajSubiect: Re: pk arena pinguinul   pk arena pinguinul Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 3:22 am

Iti accepti banul pe DW ?
S-o crezi tu asta .

"În cazul în care un jucator își folosește caractere secundare în beneficiul unui spot menit caracterului principal, acesta este pasibil de suspend atât pe caracterul secundar cât și pe cel principal."
Suspend: 3 zile.

Asa vin si eu cu un caracter secundar,dau pk la toata arena,injur toata arena,ii mut pe toti de pe spot,ca iau ban pe caracterul secundar nu ?
Nu prietene,o sa iei ban pe caracterul principal.

Si noi ce sa acceptam ?
Eu nu accept nimic,daca nu veneai tu cu cacaturi dastea,sa ma muti de pe spot,sa faci pk,sa ma injuri,etc,nu iti dadea nimeni PK.
Noi suntem victimele prietene .
Sus In jos
Alexutu
Golden
Golden
Alexutu


Mesaje : 317
Zen : 4190
LVL : 23
Data de inscriere : 23/01/2014
Varsta : 35
Localitate : Brasov

pk arena pinguinul Empty
MesajSubiect: Re: pk arena pinguinul   pk arena pinguinul Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 3:58 am

tiam dat cumva pk? am printuri cu preluare prietene dar din pacate pe 2 nu apare ora si minutul

tiam luat spotu ? tiam dat pk?

aaa vine cs si vreti neaparat sa iau ban pe dl Smile)

cand o sa vin cu char secundar si iti dau pk atunci sa faci plangere , pana atunci mucles Smile
Sus In jos
dniceL
Mystical Soldier
Mystical Soldier
dniceL


Mesaje : 206
Zen : 4117
LVL : 103
Data de inscriere : 24/01/2014
Varsta : 31
Localitate : Voluntari

pk arena pinguinul Empty
MesajSubiect: Re: pk arena pinguinul   pk arena pinguinul Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 4:38 am

Nu am facut eu nici o plangere.
Tu te-ai postat singur.
Ai aratat tuturor ce ai facut aseara.
Ai intrat cu caracter secundar si ai mutat toata arena.
Cine a fost online ti-a dat pk,si tu ia-i postat.
Daenerys Trebor Luffy pinguinul.
Daca erau si ceilalti online,iti dadeau toti pk,la cum injurai si ce faceai pe server.
Sus In jos
Alexutu
Golden
Golden
Alexutu


Mesaje : 317
Zen : 4190
LVL : 23
Data de inscriere : 23/01/2014
Varsta : 35
Localitate : Brasov

pk arena pinguinul Empty
MesajSubiect: Re: pk arena pinguinul   pk arena pinguinul Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 5:00 am

hai ca nu are rost sa iti mai raspund

ce a cautat deeanyrs dupa mine? sa imi dea pk?

nam mutat pe nimeni prietenas te asigur de asta , doar bku ti-lam mutat atata Smile
Sus In jos
dniceL
Mystical Soldier
Mystical Soldier
dniceL


Mesaje : 206
Zen : 4117
LVL : 103
Data de inscriere : 24/01/2014
Varsta : 31
Localitate : Voluntari

pk arena pinguinul Empty
MesajSubiect: Re: pk arena pinguinul   pk arena pinguinul Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 6:23 am

Daenerys ti-a dat pk pentru ca la-i injurat,ai printul acolo,la plangerea lui.
Sus In jos
Alexutu
Golden
Golden
Alexutu


Mesaje : 317
Zen : 4190
LVL : 23
Data de inscriere : 23/01/2014
Varsta : 35
Localitate : Brasov

pk arena pinguinul Empty
MesajSubiect: Re: pk arena pinguinul   pk arena pinguinul Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 6:47 am

pfff... ce pot sa iti cer?

de cand e permis pk ? si nu cred ca lam injurat Smile nu lam jignit nu lam injurat
Sus In jos
Alexutu
Golden
Golden
Alexutu


Mesaje : 317
Zen : 4190
LVL : 23
Data de inscriere : 23/01/2014
Varsta : 35
Localitate : Brasov

pk arena pinguinul Empty
MesajSubiect: Re: pk arena pinguinul   pk arena pinguinul Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 7:16 am

m-am hotarat sa retrag plangerile sa avem parte de un cs cum trebuie

cu toate ca voi stiti numai print si pe forum
Sus In jos
Continut sponsorizat





pk arena pinguinul Empty
MesajSubiect: Re: pk arena pinguinul   pk arena pinguinul Icon_minitime

Sus In jos
 
pk arena pinguinul
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» limbaj pinguinul
» Pk Arena Alexutu
» spoturi arena
» pk arena trebpr
» pk arena daenyrs

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Comunitatea Noastră :: Plângeri-
Mergi direct la: