Bine ai venit pe forumurile MuLow.

Pentru a vedea tot ce te intereseaza te rugam sa te inregistrezi!
Bine ai venit pe forumurile MuLow.

Pentru a vedea tot ce te intereseaza te rugam sa te inregistrezi!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
BINE ATI VENIT pe forumurile MuLow Season 3 Episode 1

 

 Pk Arena Alexutu

In jos 
+2
Alexutu
dniceL
6 participanți
AutorMesaj
dniceL
Mystical Soldier
Mystical Soldier
dniceL


Mesaje : 206
Zen : 4117
LVL : 103
Data de inscriere : 24/01/2014
Varsta : 31
Localitate : Voluntari

Pk Arena Alexutu Empty
MesajSubiect: Pk Arena Alexutu   Pk Arena Alexutu Icon_minitimeSam Feb 22, 2014 11:15 pm

Sincer m-am cam saturat de copilariile lui Alexutu,decand am luat CS,vine intr-una si face PK,cred ca e timpul sa te linisteti putin.

Print cu spotul gol.

Pk Arena Alexutu F5t3

Print cu PK.

Pk Arena Alexutu Yeuz
Sus In jos
Alexutu
Golden
Golden
Alexutu


Mesaje : 317
Zen : 4190
LVL : 23
Data de inscriere : 23/01/2014
Varsta : 35
Localitate : Brasov

Pk Arena Alexutu Empty
MesajSubiect: Re: Pk Arena Alexutu   Pk Arena Alexutu Icon_minitimeSam Feb 22, 2014 11:32 pm

ce e cu pozele astea ma?=)))))))))))))))))))))

in primul rand ar trebuii sa cer nefondata pentru inducere in eroare a adminului Smile)
Sus In jos
dniceL
Mystical Soldier
Mystical Soldier
dniceL


Mesaje : 206
Zen : 4117
LVL : 103
Data de inscriere : 24/01/2014
Varsta : 31
Localitate : Voluntari

Pk Arena Alexutu Empty
MesajSubiect: Re: Pk Arena Alexutu   Pk Arena Alexutu Icon_minitimeSam Feb 22, 2014 11:40 pm

Alexutu daca ai ceva de spus in apararea ta te rog spune daca nu,atunci te voi ruga sa taci Smile


PS. Din cate observati printul cu spotul gol e pe bk iar printul cu pk este pe elf.
Asta din cauza ca nu am apucat sa fac print cand mi-a dat pk pe bk,si am apucat doar pe elf.
Sus In jos
Alexutu
Golden
Golden
Alexutu


Mesaje : 317
Zen : 4190
LVL : 23
Data de inscriere : 23/01/2014
Varsta : 35
Localitate : Brasov

Pk Arena Alexutu Empty
MesajSubiect: Re: Pk Arena Alexutu   Pk Arena Alexutu Icon_minitimeSam Feb 22, 2014 11:43 pm

hai sa fac eu o analiza a printurilor tale
dar pentru asta cer nefondata

in primul print elfa nu apare pe spot deci e egal cu 0

in al 2 lea print apare doar elfa pe spot fara party fara nimic , deci nici macar nu era in party respectiv.

diferenta dintre printuri este de 3 ore  , deci lasama cu prosteala ca nu tine

ps : nu incerca sa dai edit sau sa stergi plangerea ca am facut printuri la forum Smile

ps 2 : vanatoare clar Smile) , cer nefondata dNice

ps 3 : habar nu ai sa faci o plangere

ps4 : mam saturat sa ma vaneze incontinuu , daca venea cu plangere facuta ca la carte asta e , luam suspend si gata
cer nefondata pentru vanatoarea asta , mia ajuns

ps5 : da cand e legal sa faci 10 printuri de pe 10 chars diferite?Smile
Sus In jos
dniceL
Mystical Soldier
Mystical Soldier
dniceL


Mesaje : 206
Zen : 4117
LVL : 103
Data de inscriere : 24/01/2014
Varsta : 31
Localitate : Voluntari

Pk Arena Alexutu Empty
MesajSubiect: Re: Pk Arena Alexutu   Pk Arena Alexutu Icon_minitimeSam Feb 22, 2014 11:56 pm

Asta e mai *pwned by the filter noob* ca orice om din viata mea.
El imi da pk si cik eu il vanez Smile)
In fine sa revenim la subiect.
Care-i treaba cu diferenta de 3 ore in prituri?
Am stat pe spot 3 ore,dupa care ai venit si mi-ai dat pk (din nou *pwned by the filter noob*)
Iar cu bk care nu e in print,ai dat pk prima oara la bk,eu eram in pat si nu am apucat sa fac print,apoi ai dat pk si la elf,iar pe elf am apucat sa fac print ( din nou *pwned by the filter noob* )
Si carei problema daca nu era elfa in party ?
Elfa o tineam acolo,pentru ca dadeam rr pe bk,si urma sa tin spotu cu elfa,nu ai tu treaba dc nu era in party.
Sus In jos
dniceL
Mystical Soldier
Mystical Soldier
dniceL


Mesaje : 206
Zen : 4117
LVL : 103
Data de inscriere : 24/01/2014
Varsta : 31
Localitate : Voluntari

Pk Arena Alexutu Empty
MesajSubiect: Re: Pk Arena Alexutu   Pk Arena Alexutu Icon_minitimeSam Feb 22, 2014 11:59 pm

Si ca sa va demonstrez ca ma tot vaneaza decand am luat CS,si imi tot da PK,voi mai pune cateva printuri,care nu au legatura pk de azi.

Pk Arena Alexutu H7ms

Pk Arena Alexutu Gnjh
Sus In jos
dniceL
Mystical Soldier
Mystical Soldier
dniceL


Mesaje : 206
Zen : 4117
LVL : 103
Data de inscriere : 24/01/2014
Varsta : 31
Localitate : Voluntari

Pk Arena Alexutu Empty
MesajSubiect: Re: Pk Arena Alexutu   Pk Arena Alexutu Icon_minitimeDum Feb 23, 2014 12:06 am

Si aici inca un print in care ma ameninta ca isi pune guilda/oamenii sa ma vaneze :


Pk Arena Alexutu 2ef86cm
Sus In jos
Trebor
Goblin
Goblin
Trebor


Mesaje : 11
Zen : 3783
LVL : 0
Data de inscriere : 26/01/2014
Varsta : 28
Localitate : Greenwood

Pk Arena Alexutu Empty
MesajSubiect: Re: Pk Arena Alexutu   Pk Arena Alexutu Icon_minitimeDum Feb 23, 2014 12:15 am

Imi cer scuze ca postez dar nu ma pot abtine, pur si simplu sunt si eu in joc aici . Nu mai suport sa mai joc asa, nu pot sa plec 5 minute de la pc ca vine Alexutu sa ma verifice pe spot si sa dea pk, am ajuns sa-mi fie frica sa plec undeva, sau sa mananc, sau sa ies afara sa fumez o tigare, ca vine un copil fara viata sa-mi dea pk . Am inteles, vii faci preluare, ai preluat spotul ma muti, imi dai pk, cu asta sunt in regula, dar el vine si da pk + ca da pk tuturor playerilor mici din guilda OldOnes pe motivul ca am luat CS-ul cu ajutorul adminilor, cum crede Alexutu . Razvan, tu ai fost martor la CS cand am luat CS-ul, ce crize a facut Alexutu si guilda lui, te acuza ca ne-ai dat Sweal, ca ai inchis portile, ca ne-ai spart statuile, ai vazut cu ochii tai cat de ofticat era si ce crize facea pentru un joc . De cand am luat CS-ul, non-stop o tine in vanatoare, asta nu mai e joc ce Doamne iarta-ma, la ce am intrat si la ce am chemat jucatori, ca sa intre sa suporte un copil fara viata care nu se poate abtine de la copilarii? Da-o ma frate ....
Sus In jos
Alexutu
Golden
Golden
Alexutu


Mesaje : 317
Zen : 4190
LVL : 23
Data de inscriere : 23/01/2014
Varsta : 35
Localitate : Brasov

Pk Arena Alexutu Empty
MesajSubiect: Re: Pk Arena Alexutu   Pk Arena Alexutu Icon_minitimeDum Feb 23, 2014 12:19 am

voi sunteti chiar penibili ma cu printurile astea Smile)

veniti fratilor cu printuri valabile si datimi ban .

cat despre pk , noaptea cine da pk? ma iei tu pe mine ca dorm lorencia si nu stiu ce Smile) eu nu plang din cauza asta Smile)

inca o data , veniti cu printuri valabile si , suspendu il iau linistit , nu ma intereseaza atata timp cat ai printuri valabile Smile

cum poti sa vii ma cu argumente deastea :)legate de printurile cu pk?Smile)) sunteti penibili

tiam zis si pe srv , se poate vedea in loguri daca ai plecat de pe spot sau nu in alea 3 ore
daca ai plecat de pe spot printu nu mai e valabil Smile
deci bk in al 2 lea print nu e pe spot deci rezulta ca ai plecat Smile)
si nu stiu de ce ma obosesc sa iti explic tie teoria chibritului cand vii cu astfel de printuri

last post aici
Sus In jos
Alexutu
Golden
Golden
Alexutu


Mesaje : 317
Zen : 4190
LVL : 23
Data de inscriere : 23/01/2014
Varsta : 35
Localitate : Brasov

Pk Arena Alexutu Empty
MesajSubiect: Re: Pk Arena Alexutu   Pk Arena Alexutu Icon_minitimeDum Feb 23, 2014 12:31 am

Trebor a scris:
Imi cer scuze ca postez dar nu ma pot abtine, pur si simplu sunt si eu in joc aici . Nu mai suport sa mai joc asa, nu pot sa plec 5 minute de la pc ca vine Alexutu sa ma verifice pe spot si sa dea pk, am ajuns sa-mi fie frica sa plec undeva, sau  sa mananc, sau sa ies afara sa fumez o tigare, ca vine un copil fara viata sa-mi dea pk . Am inteles, vii faci preluare, ai preluat spotul ma muti, imi dai pk, cu asta sunt in regula, dar el vine si da pk + ca da pk tuturor playerilor mici din guilda OldOnes pe motivul ca am luat CS-ul cu ajutorul adminilor, cum crede Alexutu . Razvan, tu ai fost martor la CS cand am luat CS-ul, ce crize a facut Alexutu si guilda lui, te acuza ca ne-ai dat Sweal, ca ai inchis portile, ca ne-ai spart statuile, ai vazut cu ochii tai cat de ofticat era si ce crize facea pentru un joc . De cand am luat CS-ul, non-stop o tine in vanatoare, asta nu mai e joc ce Doamne iarta-ma, la ce am intrat si la ce am chemat jucatori, ca sa intre sa suporte un copil fara viata care nu se poate abtine de la copilarii? Da-o ma frate ....

vrei sa cresti? stai fratele meu on , ca si eu as sta numai afk si sa mearga lvl , si eu las noaptea afk si dimineata ma trezesc lorencia cu 5 lvl facute intr-o noapte
dar asta nu inseamna ca plang pe aici ca nu mai pot pleca si nu stiu ce , asta e jocu

warn pentru neimplicati
Sus In jos
dniceL
Mystical Soldier
Mystical Soldier
dniceL


Mesaje : 206
Zen : 4117
LVL : 103
Data de inscriere : 24/01/2014
Varsta : 31
Localitate : Voluntari

Pk Arena Alexutu Empty
MesajSubiect: Re: Pk Arena Alexutu   Pk Arena Alexutu Icon_minitimeDum Feb 23, 2014 12:32 am

Alexutu a scris:
voi sunteti chiar penibili ma cu printurile astea Smile)

veniti fratilor cu printuri valabile si datimi ban .

cat despre pk , noaptea cine da pk? ma iei tu pe mine ca dorm lorencia si nu stiu ce Smile) eu nu plang din cauza asta Smile)

inca o data , veniti cu printuri valabile si , suspendu il iau linistit , nu ma intereseaza atata timp cat ai printuri valabile Smile

cum poti sa vii ma cu argumente deastea :)legate de printurile cu pk?Smile)) sunteti penibili

tiam zis si pe srv , se poate vedea in loguri daca ai plecat de pe spot sau nu in alea 3 ore
daca ai plecat de pe spot printu nu mai e valabil Smile
deci bk in al 2 lea print nu e pe spot deci rezulta ca ai plecat Smile)
si nu stiu de ce ma obosesc sa iti explic tie teoria chibritului cand vii cu astfel de printuri

last post aici

Bk in al 2 lea print nu e pe spot,pentru ca mi-ai dat PK,am mai spus de 2 ori.
Si ca ma si enervezi la culme,si faci pe prostul.
Poftim luati si niste jigniri din partea lui Alexutu.

Pk Arena Alexutu 43yw
Sus In jos
Alexutu
Golden
Golden
Alexutu


Mesaje : 317
Zen : 4190
LVL : 23
Data de inscriere : 23/01/2014
Varsta : 35
Localitate : Brasov

Pk Arena Alexutu Empty
MesajSubiect: Re: Pk Arena Alexutu   Pk Arena Alexutu Icon_minitimeDum Feb 23, 2014 12:35 am

uitel ma cum ma vaneaza ma =)))))))))))))))

printu asta nu are data si ora deci e egal cu zero =)))

nu poti demonstra cat timp a trecut

VANATORULE DE BANURI
VREAU NEFONDATA
Sus In jos
Trebor
Goblin
Goblin
Trebor


Mesaje : 11
Zen : 3783
LVL : 0
Data de inscriere : 26/01/2014
Varsta : 28
Localitate : Greenwood

Pk Arena Alexutu Empty
MesajSubiect: Re: Pk Arena Alexutu   Pk Arena Alexutu Icon_minitimeDum Feb 23, 2014 12:43 am

Nu se vede data si timpul deoarece trebuie sa apesi de 2-3 pe PrintScreen sa faca print cu Data si Ora . Aici iti pot spune eu orele exacte, eram langa dNice cand s-a intamplat ieri pe data de 22 februarie intre orele 18-19, asa ca se pot verifica logurile Wink . Te vaneaza? Pune pur si simplu niste printuri in care ai fost prins incalcand regulamentul si asa demonstreaza persoana ta de "copil" Wink .
Sus In jos
dniceL
Mystical Soldier
Mystical Soldier
dniceL


Mesaje : 206
Zen : 4117
LVL : 103
Data de inscriere : 24/01/2014
Varsta : 31
Localitate : Voluntari

Pk Arena Alexutu Empty
MesajSubiect: Re: Pk Arena Alexutu   Pk Arena Alexutu Icon_minitimeDum Feb 23, 2014 12:44 am

Alexutu eu las orice prietenie care am avuto si dau totul pe fata.
Uitati si printuri ca da d/c lu Zeus.

Print Eu cu Zeus in party.

Pk Arena Alexutu Cai4

Aici apare Alexutu.

Pk Arena Alexutu Weuf

Si poc aici ii da d/c lu Zeus,se observa ca nu mai e nici in party,sa nu ziceti ca a dat /move sau ceva.

Pk Arena Alexutu Ka83

Ce vreti mai mult de atat ?
Imi cer scz ca am pus atatea printuri intr-un topic de PK,dar chiar nu mai suport,devine prea enervant,copilul.
Sus In jos
dniceL
Mystical Soldier
Mystical Soldier
dniceL


Mesaje : 206
Zen : 4117
LVL : 103
Data de inscriere : 24/01/2014
Varsta : 31
Localitate : Voluntari

Pk Arena Alexutu Empty
MesajSubiect: Re: Pk Arena Alexutu   Pk Arena Alexutu Icon_minitimeDum Feb 23, 2014 12:46 am

Tin sa precizez ca doar printurile de azi sunt valabile,printul cu pk pe elfa.
Restu sunt trecute de 48 de ore deci nu mai sunt valabile,dar le-am pus ca sa vedeti ce fel de persoana e Alexutu,si cat timp m-am abtinut sa nu il postez.
Sus In jos
Alexutu
Golden
Golden
Alexutu


Mesaje : 317
Zen : 4190
LVL : 23
Data de inscriere : 23/01/2014
Varsta : 35
Localitate : Brasov

Pk Arena Alexutu Empty
MesajSubiect: Re: Pk Arena Alexutu   Pk Arena Alexutu Icon_minitimeDum Feb 23, 2014 12:55 am

BAAAAAAAAAAAAA PUNETI BA PRINTURI VALABILE BAAAA

NICI 1 NU ARE DATA SI ORA

SA VERIFICE RAZVAN LOGURILE =)))

uitel ce vaneaza ma

acum dau pk , acum injur , acum dau d/c

maiine ce mai fac?=)))))))))

desteptule Smile))
Sus In jos
dniceL
Mystical Soldier
Mystical Soldier
dniceL


Mesaje : 206
Zen : 4117
LVL : 103
Data de inscriere : 24/01/2014
Varsta : 31
Localitate : Voluntari

Pk Arena Alexutu Empty
MesajSubiect: Re: Pk Arena Alexutu   Pk Arena Alexutu Icon_minitimeDum Feb 23, 2014 12:56 am

Aveti PK,Amenintari,Limbaj Si Hack dar v-am spus am pus printurile astea sa vada toata lumea ce fel de om e Alexutu,eu nu cer ban decat pentru PK.
Sus In jos
Alexutu
Golden
Golden
Alexutu


Mesaje : 317
Zen : 4190
LVL : 23
Data de inscriere : 23/01/2014
Varsta : 35
Localitate : Brasov

Pk Arena Alexutu Empty
MesajSubiect: Re: Pk Arena Alexutu   Pk Arena Alexutu Icon_minitimeDum Feb 23, 2014 1:01 am

cat despre hack , o sa vina razvan cu logurile contului meu si vedem treaba cu disconectu Smile)

ia omu d/c si repede eu dau d/c Smile))
daca tot dadeam d/c dadeam sa iti iau spotu ma Smile) nu dadeam de dragu as dau Smile)

cat despre hack , macar eu vam turnat cu printuri valabile despre //gt Smile

dar ce poti sa ceri unor oameni ca tine... vrei sa iau ban neaparat

sper ca fafnir sa fie fair si sa dea nefondata aia
Sus In jos
dniceL
Mystical Soldier
Mystical Soldier
dniceL


Mesaje : 206
Zen : 4117
LVL : 103
Data de inscriere : 24/01/2014
Varsta : 31
Localitate : Voluntari

Pk Arena Alexutu Empty
MesajSubiect: Re: Pk Arena Alexutu   Pk Arena Alexutu Icon_minitimeDum Feb 23, 2014 1:12 am

Alexutu a scris:
cat despre hack , o sa vina razvan cu logurile contului meu si vedem treaba cu disconectu Smile)

ia omu d/c si repede eu dau d/c Smile))
daca tot dadeam d/c dadeam sa iti iau spotu ma Smile) nu dadeam de dragu as dau Smile)

cat despre hack , macar eu vam turnat cu printuri valabile despre //gt Smile

dar ce poti sa ceri unor oameni ca tine... vrei sa iau ban neaparat

sper ca fafnir sa fie fair si sa dea nefondata aia

Nici nu are rost sa te bag in seama esty prea *pwned by the filter noob*.
Ultimul meu post aici.

PS. Imi cer scuze Fafnir pentru Dublle post Triple post,eram nervos si nu am mai stat sa dau edit,imi accept Warnul.
Sus In jos
Alexutu
Golden
Golden
Alexutu


Mesaje : 317
Zen : 4190
LVL : 23
Data de inscriere : 23/01/2014
Varsta : 35
Localitate : Brasov

Pk Arena Alexutu Empty
MesajSubiect: Re: Pk Arena Alexutu   Pk Arena Alexutu Icon_minitimeDum Feb 23, 2014 1:14 am

felicitari , primul lucru facut bine azi Smile) sa taci o data din gura Smile)

cat despre warn , warn la toti cei neimplicati
Sus In jos
Evelyn
VIP
VIP



Mesaje : 1
Zen : 3739
LVL : 0
Data de inscriere : 23/02/2014
Varsta : 35
Localitate : Baia-Sprie

Pk Arena Alexutu Empty
MesajSubiect: Re: Pk Arena Alexutu   Pk Arena Alexutu Icon_minitimeDum Feb 23, 2014 2:10 am

Mah numa prostii postati pe bune, nu puteti juca si voi ca tot omul,zici ca aveti 10 anii pe bune,in toate plangerile numa voi 2 sunteti:)) ,vas recomanda sa va stergeti mu-ul din pc ,ati face un bine tuturor:)).
Sus In jos
Fafnir
Administrator
Administrator
Fafnir


Mesaje : 244
Zen : 4127
LVL : 16
Data de inscriere : 16/01/2014

Pk Arena Alexutu Empty
MesajSubiect: Re: Pk Arena Alexutu   Pk Arena Alexutu Icon_minitimeDum Feb 23, 2014 3:34 am

Bun iata perspectiva mea:

Alexutu, stiu bine cu cine am de-a face si mai stiu ce cuminte ai fost tu si pe alte servere(asta e mai putin important) insa tot asa cuminte ai fost si pe DBul trecut.

V-am comunicat ca nu vreau PK pe server, fapt ce NU l-am introdus in regulament in mod clar si explicit insa curand va fi. Si cum eu pot lua ce decizii consider ca sunt benefice pentru server decid, fara a lua macar in considerare faptul ca sunt convins ca ai facut multe prostii, sa iti acordam 2 pe bara, poate asa te linistesti.

Alexutu- 2 zile bonus de la mine.

dNiceL- warn doublepost
Trebor- warn nu e topicul tau
ioana- warn nu e topicul tau


SA NU AUD/VAD COMENTARII.

Offtopic: intr-un print vorbeati de mine, nu stiu exact subiectul principal insa pare ca suspectati ca as juca mu. Tin sa va anunt ca va inselati, nu mai am timp de asa ceva, abia imi fac timp pentru a modera forumul, deci aberati degeaba.

CLOSED
Sus In jos
https://lowmu.forumgratuit.ro
Razvan
Administrator
Administrator



Mesaje : 2
Zen : 3776
LVL : 1
Data de inscriere : 19/01/2014
Varsta : 36
Localitate : Maramures

Pk Arena Alexutu Empty
MesajSubiect: Re: Pk Arena Alexutu   Pk Arena Alexutu Icon_minitimeDum Feb 23, 2014 6:19 am

Buna am si eu ceva de zis dNice ce ai facut u acolo e nefondata pui poza cu spotu cu 1 si la pk e altu dar peste 4 ore si nu era nnimeni pe spot asta e penibil ai nefondata ai si u 2 zile suspend .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pk Arena Alexutu Empty
MesajSubiect: Re: Pk Arena Alexutu   Pk Arena Alexutu Icon_minitime

Sus In jos
 
Pk Arena Alexutu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pk Alexutu
» pk arena pinguinul
» spoturi arena
» pk arena trebpr
» pk arena daenyrs

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Comunitatea Noastră :: Plângeri-
Mergi direct la: