Bine ai venit pe forumurile MuLow.

Pentru a vedea tot ce te intereseaza te rugam sa te inregistrezi!
Bine ai venit pe forumurile MuLow.

Pentru a vedea tot ce te intereseaza te rugam sa te inregistrezi!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
BINE ATI VENIT pe forumurile MuLow Season 3 Episode 1

 

 Spoturi adaugatoare

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Flopsy
Goblin
Goblin



Mesaje : 1
Zen : 3736
LVL : 0
Data de inscriere : 27/02/2014
Varsta : 33
Localitate : Moldova,Chisinau

Spoturi adaugatoare Empty
MesajSubiect: Spoturi adaugatoare   Spoturi adaugatoare Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 11:30 am

Razvane...
Eu in calitate de jucator si in calitate de admirator ceva timp, vreu sa propun de adaugat citeva spoturi. Dc?...iti spun.
1.Eu macar ca am putine rr dar daca sincir sunt in stare sa dau rr singur nui o problema.Problema e ca nu am unde il da.pe arena sunt 4 spoturi care sunt cele mai tare si unde poti sa dai rr nu rapid dar distul de normal pentru timpul cit dureaza.

2.Sa fost eu abea incepator si sa ajuns eu la al 2-lea rr si sa vazut eu toata lumea asta care face lvl in arena eu miash fi bagat piciorul din motivul ca nu am unde il da.Adica sa stat eu 2 zile la 1 rr de la mobii care se afla in patrate asta nui chiar normal.Acum merg pvp la spoturile astea bune (adica cele 4).si vrei nu vrei dar nu am unde face rr.

3.Vreau sati propun tie si cred ca o sa ma sustina alti jucatori sa adaugi spoturi nu in arena,ci sa le faci in Kanturu 3 (acolo sunt dar ar mai trebuie putini mobi de adaugat),in Crywolf ca nu am observat nici un spot acolo si in Barracks e destul de fine si acolo.

Astfell cei care de la 10 -20 de rr in sus pot sa se duca in Crywolf si Barracks,iar cei care sunt mai slabi pot sa dea arena ca sa aiba posibilitate si sperantsa sa-i ajunga pe cei din Top.
Sus In jos
HooligaN
Orc
Orc
HooligaN


Mesaje : 64
Zen : 3854
LVL : 6
Data de inscriere : 24/01/2014
Varsta : 30
Localitate : Voluntari

Spoturi adaugatoare Empty
MesajSubiect: Re: Spoturi adaugatoare   Spoturi adaugatoare Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 12:39 pm

+1 . Very Happy
Sus In jos
WooZ
VIP
VIP
WooZ


Mesaje : 33
Zen : 3802
LVL : 0
Data de inscriere : 06/02/2014
Varsta : 29
Localitate : Bucuresti

Spoturi adaugatoare Empty
MesajSubiect: Re: Spoturi adaugatoare   Spoturi adaugatoare Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 1:13 pm

+1 spoturile astea din arena aduc multa vanatoare ...
Sus In jos
Alexutu
Golden
Golden
Alexutu


Mesaje : 317
Zen : 4190
LVL : 23
Data de inscriere : 23/01/2014
Varsta : 35
Localitate : Brasov

Spoturi adaugatoare Empty
MesajSubiect: Re: Spoturi adaugatoare   Spoturi adaugatoare Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 10:51 pm

eu propun sa ni se faca la fiecare player in parte cate un spot , sa se scoata regula take sa se scoata tot , sa vedeti monotonie atunci Smile
Sus In jos
Scandura
VIP
VIP



Mesaje : 7
Zen : 3781
LVL : 0
Data de inscriere : 17/01/2014
Varsta : 37
Localitate : Bucuresti / Craiova

Spoturi adaugatoare Empty
MesajSubiect: Re: Spoturi adaugatoare   Spoturi adaugatoare Icon_minitimeVin Feb 28, 2014 1:12 am

+1 pt Crywolf si Barracks
Sus In jos
Continut sponsorizat





Spoturi adaugatoare Empty
MesajSubiect: Re: Spoturi adaugatoare   Spoturi adaugatoare Icon_minitime

Sus In jos
 
Spoturi adaugatoare
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» spoturi bla bla bla
» spoturi arena
» Sugestie Spoturi.
» sugestie spoturi
» Coordonate Spoturi.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Comunitatea Noastră :: Sugestii-
Mergi direct la: