Bine ai venit pe forumurile MuLow.

Pentru a vedea tot ce te intereseaza te rugam sa te inregistrezi!
Bine ai venit pe forumurile MuLow.

Pentru a vedea tot ce te intereseaza te rugam sa te inregistrezi!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
BINE ATI VENIT pe forumurile MuLow Season 3 Episode 1

 

 Poftim ADMlN

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Mellisa002
Goblin
Goblin



Mesaje : 7
Zen : 3752
LVL : 0
Data de inscriere : 18/02/2014
Varsta : 32
Localitate : Bucuresti

Poftim ADMlN Empty
MesajSubiect: Poftim ADMlN   Poftim ADMlN Icon_minitimeMar Feb 18, 2014 5:32 am

Poftim domnule ADMlN, printurile cand omor goldenul in timp ce tu erai langa mine, ce damage ii dau si cum ii dau, tu faci printuri doar dupa ce omor mobii si sunt gata de plecare si imi spui ca nu se vede cand atac? Pai printurile ar trebuii facute cand atac, nu cand sunt in cautare de goldeni . Uita-te in printurile de mai jos, sunt exact alea de astazi cand erai langa mine invizibil si imi faceai printuri Wink . Ce este, macina pe cineva ca ma descurc in MuOnline? Daca fac goldenii de +5 de la non-rr asta inseamna ca joc cu cod, asa-i? Ce e mare filosofie sa blochezi un golden, sa ai un Ignore la wings +13, un Albatros +13 Lk edr ( dmg 300-330) si sa dai 2-3k la golden? Ai vreun caracter si te deranjez in joc sau cum ca nu am inteles? De unde atata vanatoare de ma urmaresti de 2 zile? Printurile tale nu dovedesc nimic, nu se vede cand dau cu "ajutoare" cum spui tu, nu vad nimic in neregula .

Poftim ADMlN 30n7jn4
Poftim ADMlN 15ouphx
Sus In jos
dniceL
Mystical Soldier
Mystical Soldier
dniceL


Mesaje : 206
Zen : 4117
LVL : 103
Data de inscriere : 24/01/2014
Varsta : 31
Localitate : Voluntari

Poftim ADMlN Empty
MesajSubiect: Re: Poftim ADMlN   Poftim ADMlN Icon_minitimeMar Feb 18, 2014 5:39 am

Fafnire nu stiu ce sa zic dar omul are dreptate,am vazut si eu printurile tale pentru care iai dat ban,deci nu se vede absolut nimic,printurile alea sunt egal cu zero.
Si eu fac goldenul +5 in 5 minute cu ignore,daca nu stiti sa jucati,nu mai aruncati cu ban in stanga si in dreapta,iar o sa ramaneti cu 10 online Smile
Sus In jos
Fafnir
Administrator
Administrator
Fafnir


Mesaje : 244
Zen : 4127
LVL : 16
Data de inscriere : 16/01/2014

Poftim ADMlN Empty
MesajSubiect: Re: Poftim ADMlN   Poftim ADMlN Icon_minitimeMar Feb 18, 2014 7:18 am

Intradevar dniceL poate ca SSurile nu sunt cele mai potrivite, la prima vedere.

Pacat ca nu a inregistrat Razvan, o sa vina si el cu un reply pentru ca el este cel ce s-a ocupat sa o urmareasca.

Mellisa stii ca ai mai luat un d/c de la mine ieri in lt3 cand ai dat cu F5 pe spotul de Dead Cow si te-am avertizat.

Legat de favoruri sau caractere cu care joc eu sau alte persoane, doresc sa va informez ca eu si Razvan nu avem nici un caracter normal cu care sa jucam.
Sus In jos
https://lowmu.forumgratuit.ro
Razvan
Administrator
Administrator



Mesaje : 2
Zen : 3776
LVL : 1
Data de inscriere : 19/01/2014
Varsta : 36
Localitate : Maramures

Poftim ADMlN Empty
MesajSubiect: Re: Poftim ADMlN   Poftim ADMlN Icon_minitimeMar Feb 18, 2014 7:35 am

Salut In primul rand nu ma puteti contrazice o urmaresc de 2 zile de ex ieri a lasat afk in Losttower 3 cu f5 si daca te apropeai de ea asi dadea buff eu eram invizibil si nu ma vedea asta va poate confirma fafnir ca lam chemat sa vada si mai zic ceva in printurile lui se vad sageti in printurile mele vedeti ceva si totusi omora tot eu vedeam cum trece si omoara tot nam treaba ca da ea 2k dmg sau alte chesti scrie clar in regulament ca nu e voie cu auto kill si in poza nu puteti sa o vedeti in miscare aia e clar banu sa luat pe dreptate si daca mai vad si pe alti la fel indiferent cine e la fel si pentru gt eu sunt printre voi nu veti sti de unde sare iepurele Razz .
Sus In jos
Alexutu
Golden
Golden
Alexutu


Mesaje : 317
Zen : 4190
LVL : 23
Data de inscriere : 23/01/2014
Varsta : 35
Localitate : Brasov

Poftim ADMlN Empty
MesajSubiect: Re: Poftim ADMlN   Poftim ADMlN Icon_minitimeMar Feb 18, 2014 7:48 am

nu vreau sa iau warn sau ceva de genu ...

dar vreau sa zic si eu ceva

cand dai cu f5 , indiferent ca esti cvizibil sau invizibil , f5 normal ar trebuii sa dea si in playeri indiferent de cine e , nu stiu ce a fost acolo , nu am fost eu sa urmaresc etc.. chestia cu mobi jos e dubioasa intradevar

daca ati fii implementat clikeru ala ce vi lam dat .. nu ati mai avea probl deastea .... (cred ca sunt singuru care foloseste clikeru ala , pentru ca tentatia e mare Smile) , si mai bine sa nu ai prostiile astea Smile )
Sus In jos
Fafnir
Administrator
Administrator
Fafnir


Mesaje : 244
Zen : 4127
LVL : 16
Data de inscriere : 16/01/2014

Poftim ADMlN Empty
MesajSubiect: Re: Poftim ADMlN   Poftim ADMlN Icon_minitimeMar Feb 18, 2014 7:57 am

nu s-a putut implementa, sau cel putin nu am reusit. Am incercat ceva server-side insa fara rezultat..practic luai d/c Smile
Sus In jos
https://lowmu.forumgratuit.ro
Mellisa002
Goblin
Goblin



Mesaje : 7
Zen : 3752
LVL : 0
Data de inscriere : 18/02/2014
Varsta : 32
Localitate : Bucuresti

Poftim ADMlN Empty
MesajSubiect: Re: Poftim ADMlN   Poftim ADMlN Icon_minitimeMar Feb 18, 2014 10:04 am

Nu aveti dovezi clare, banul nu ar trebuii dat . De ce da-ti ban cand nu aveti dovezi clare, daca e cum zici tu ca m-ai vazut in lt3 la Death Cow cu auto-kill si dadeam cu buff, de ce nu mi-ai facut printuri atunci? :-? . Toate printurile care le-ai facut tu sunt de astazi, doar cand eram in trecere, in toate printurile se vede cum plec de la mobul omorat, imi spui si mie de ce nu ai facut print cand dadeam in mobi? La goldeni la fel, ai print doar cand il atrageam sa il blochez, imi spui si mie de ce nu ai facut print cand l-am blocat si trageam in el? Iti spun eu de ce, pentru ca vrei sa se vada doar ce vrei tu . Vreau sa mi se scoata banul deoarece este dat pe nedrept, fara dovezi clare si cer sa fiu urmarit non-stop ca sa iti demonstrez ca nu joc cu auto-kill !
Sus In jos
Fafnir
Administrator
Administrator
Fafnir


Mesaje : 244
Zen : 4127
LVL : 16
Data de inscriere : 16/01/2014

Poftim ADMlN Empty
MesajSubiect: Re: Poftim ADMlN   Poftim ADMlN Icon_minitimeMar Feb 18, 2014 12:23 pm

Consider ca au fost suficiente spuse si cel mai important este ca, in urma unei astfel de actiuni, un administrator nu trebuie sa dovodeasca nimanui deciziile luate, daca acestea au fost discutate si analizate amanuntit inainte cu toti membrii staffului.

Drept urmare, Mellisa, nu mai striga intr-o parte si alta ca nu este adevarat, ca vrei dovezi sau alte lucruri, in sinea ta stii ca asa este si nu mai ai nevoie de dovezi. Tu vrei defapt sa faci pe nevinovatul in situatia in care "te simti cu musca pe caciula" .

Actiunea de astazi ,cea care te priveste, este pentru a proteja ceilalti playeri, pentru a le oferi sanse egale tuturor celor care joaca in mod cinstit.

Thread closed. Enough said.
Sus In jos
https://lowmu.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Poftim ADMlN Empty
MesajSubiect: Re: Poftim ADMlN   Poftim ADMlN Icon_minitime

Sus In jos
 
Poftim ADMlN
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Comunitatea Noastră :: Plângeri-
Mergi direct la: