Bine ai venit pe forumurile MuLow.

Pentru a vedea tot ce te intereseaza te rugam sa te inregistrezi!
Bine ai venit pe forumurile MuLow.

Pentru a vedea tot ce te intereseaza te rugam sa te inregistrezi!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
BINE ATI VENIT pe forumurile MuLow Season 3 Episode 1

 

 Regulament Preluare spot.

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
HooligaN
Orc
Orc
HooligaN


Mesaje : 64
Zen : 3854
LVL : 6
Data de inscriere : 24/01/2014
Varsta : 30
Localitate : Voluntari

Regulament Preluare spot. Empty
MesajSubiect: Regulament Preluare spot.   Regulament Preluare spot. Icon_minitimeMar Feb 11, 2014 7:55 pm

"In cazul unui party nu aveți voie să întrebați toate caracterele pe o singură linie, ci fiecare pe rând în decursul a 5 minute."

Poate sunt eu mai greu de cap,dar poti sa fi mai explicit cu aceasta fraza din regulament,pentru ca eu nu o inteleg.
Vrei sa spui ca daca e un party full eu trebuie sa intreb pe fiecare ? afk ? in decursul a 5 minute?
Adik sa stau 25 de minute la o preluare ?

Si inca o nelamurire cu aceasta regula "Din momentul în care jucătorul a folosit butonul PrintScreen, acesta nu are voie să modifice pozele în vederea soluționării unei reclamații.
Suspend: 30 zile."
Din cate imi aduc aminte ai dat ban lui dNice pentru ca nu i se vedea data si ora in printuri,faceti ceva cu asta ca sa nu mai fie probleme.
Sus In jos
Fafnir
Administrator
Administrator
Fafnir


Mesaje : 244
Zen : 4127
LVL : 16
Data de inscriere : 16/01/2014

Regulament Preluare spot. Empty
MesajSubiect: Re: Regulament Preluare spot.   Regulament Preluare spot. Icon_minitimeMier Feb 12, 2014 12:54 am

Pe versiunea asta este totul in regula, print screenul merge asa cum trebuie.

Pentru o preluare ,iata un exemplu exemplu:
minutul1 (ss 000) Ion AFK ?
min2(ss001) Märie AFK?
min3(ss002) Popescu AFK?
min4(ss003) Miticä AFK?
min5(ss004) Gigel AFK?

deci iti trebuie 1 minut pentru fiecare in parte, avand cursorul pe respectivul caracter pentrua i se evidentia clar numele.
Sus In jos
https://lowmu.forumgratuit.ro
HooligaN
Orc
Orc
HooligaN


Mesaje : 64
Zen : 3854
LVL : 6
Data de inscriere : 24/01/2014
Varsta : 30
Localitate : Voluntari

Regulament Preluare spot. Empty
MesajSubiect: Re: Regulament Preluare spot.   Regulament Preluare spot. Icon_minitimeMier Feb 12, 2014 12:57 am

Okey am inteles mercy.
Sus In jos
Alexutu
Golden
Golden
Alexutu


Mesaje : 317
Zen : 4190
LVL : 23
Data de inscriere : 23/01/2014
Varsta : 35
Localitate : Brasov

Regulament Preluare spot. Empty
MesajSubiect: Re: Regulament Preluare spot.   Regulament Preluare spot. Icon_minitimeMier Feb 12, 2014 1:38 am

eu recomand pk direct Smile) ca lumea nu face print cu spotu gol Smile
Sus In jos
x-ul
VIP
VIP
x-ul


Mesaje : 23
Zen : 3813
LVL : 1
Data de inscriere : 25/01/2014
Varsta : 40
Localitate : Medgidia

Regulament Preluare spot. Empty
MesajSubiect: Re: Regulament Preluare spot.   Regulament Preluare spot. Icon_minitimeMier Feb 12, 2014 11:01 am

si dNice nu de aia a luat ban ... a luat ptr faza aia cu magiile in tark de bk care nu aveau logica atunci cand oricum toata lumea dadea cu speluri dar omu doar era la vanatoare.. nu le mai incercati pe toate in tot felul de cai ca nu o sa va iasa nimik. ... nu mai plange atata
Sus In jos
Fafnir
Administrator
Administrator
Fafnir


Mesaje : 244
Zen : 4127
LVL : 16
Data de inscriere : 16/01/2014

Regulament Preluare spot. Empty
MesajSubiect: Re: Regulament Preluare spot.   Regulament Preluare spot. Icon_minitimeMier Feb 12, 2014 12:47 pm

Alexutu, va trebui sa se adapteze toata lumea. Cine nu, pierderea lui.
Sus In jos
https://lowmu.forumgratuit.ro
HooligaN
Orc
Orc
HooligaN


Mesaje : 64
Zen : 3854
LVL : 6
Data de inscriere : 24/01/2014
Varsta : 30
Localitate : Voluntari

Regulament Preluare spot. Empty
MesajSubiect: Re: Regulament Preluare spot.   Regulament Preluare spot. Icon_minitimeMier Feb 12, 2014 7:35 pm

x-ul a scris:
si dNice nu de aia a luat ban ... a luat ptr faza aia cu magiile in tark de bk care nu aveau logica atunci cand oricum toata lumea dadea cu speluri dar omu doar era la vanatoare.. nu le mai incercati pe toate in tot felul de cai ca nu o sa va iasa nimik. ... nu mai plange atata

Nu plangea nimeni x-ulle,am vrut sa lamuresc niste reguli pentru mine,ca sa nu fac vreo greseala in viitor,te rog nu te mai baga in seama decat daca ai de gand sa spui ceva care sa aiba sens.
Sus In jos
Fafnir
Administrator
Administrator
Fafnir


Mesaje : 244
Zen : 4127
LVL : 16
Data de inscriere : 16/01/2014

Regulament Preluare spot. Empty
MesajSubiect: Re: Regulament Preluare spot.   Regulament Preluare spot. Icon_minitimeJoi Feb 13, 2014 10:38 am

CLOSED
Sus In jos
https://lowmu.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Regulament Preluare spot. Empty
MesajSubiect: Re: Regulament Preluare spot.   Regulament Preluare spot. Icon_minitime

Sus In jos
 
Regulament Preluare spot.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» REGULAMENT NOU
» REGULAMENT SERVER

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Comunitatea Noastră :: Întrebări-
Mergi direct la: